Utrata danych ? Zadzwoń: 600 218 053

Odzyskiwanie danych z dysku

Odzyskiwanie danych Gdańsk
laptop odzyskiwanie danych
Odzyskiwanie danych z dysku
Odzyskiwanie danych Gdynia
data recovery
naprawa dysków

Naprawa dysku, odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku.

Uszkodzony dysk zwykle nie nadaje sie już do przechowywania na nim informacji i przeważnie towarzyszy temu potrzeba odzyskania danych.
Najczęstszą przyczyną utraty danych spowodowaną uszkodzeniem dysku są uszkodzenia powierzchni magnetycznej, uszkodzenia głowic lub awaria silnika.
W przypadku komputerów przenośnych, laptopów, notebooków udział przypadków z uszkodzonymi głowicami jest większy niż w przypadku komputerów stacjonarnych. Wynika to z faktu większego narażenia dysków laptopowych na wstrząsy, upadki, które są dla dysków magnetycznych bardzo niebezpieczne. Problem ten nie dotyczy dysków SSD.
Uszkodzenie głowicy to bardzo poważny problem. Uniemożliwia odczytanie danych zapisanych na powierzchni magnetycznej.
Wymiany głowicy/głowic zwykle wiąże się z wysokimi kosztami.

Marki urządzeń, z których odzyskujemy dane:

Dyski 3,5 (z komputerów stacjonarnych), 2,5 (z laptopów) oraz dyski przenośne (ze złączem SATA, ATA, EIDE):
Seagate, Maxtor, Samsung, Western Digital, Fujitsu, Hitachi, Toshiba.

Dyski SSD:

OCZ, Kingston, Patriot, Transcend, A-Data, Intel, Patriot, Corsair i inne

Jeśli macie Państwo inny problem z danymi prosimy o kontakt.

Najczęściej zgłaszane problemy, zadawane pytania:
Pliki, zdjęcia
Skasowałem zdjęcia z dysku. Jak odzyskać utracone pliki na laptopie? Skasowane pliki z komputera. Usunięte z kosza. Jak przywrócić dane z notebooka? Skasowane zdjęcia, czy można przywrócić dane ?(przywrócenie skasowanych plików)? Niedziałająca karta pamięci, czy da się z niej coś odzyskać ? Czy robicie państwo odzyskiwanie danych z kart pamięci ? Nie mogę otworzyć zdjęcia, nie mogę otworzyć pliku.Aparat nic nie pokazuje, nie pokazuje zdjęć.Mam uszkodzone pliki w laptopie.Chcę odzyskać plik z laptopa. Czy możliwa jest naprawa pliku, uszkodzonego przez awarię komputera ? Skasowałem pliki z danymi z komputera.Skasowałam zdjęcia z karty SD,czy można odzyskać ? Z partycji usunąłem katalog z filmami, jak je odzyskać? Odzyskiwanie zdjęć.Czy możliwe jest odzyskanie danych nadpisanych, usniętych plików (skasowanych)? Uszkodzony plik Excela, nie moge otworzyć - odzyskanie plików. Czy można go naprawić? odzyskiwanie danych z dysku, odzysk danych. Nie otwiera się dokument worda z pracą magisterską (praca magisterska). Czy można go uratować ? Uszkodzony plik z filmem.Jak odzyskać archiwum z ważnymi danymi ? Odzyskiwanie archiwum GG. Odzyskanie pliku z pracą licencjacką. Brak pliku na dysku. Przywracanie danych. Dysk seagate nie pracuje. Nie widać plików. Nie wykrywa w biosie. Dysk WD wydaje dziwne dźwięki.
Odzyskiwanie danych z dysku twardego
Samsung S2 Portable wydaje dźwięki i mruga. Uszkodzony dysk laptopowy nie uruchamia się. Seagate 7200.11 bios nie widzi pojemności, nie widać dysku w biosie (odzyskiwanie danych). Czy możliwe jest odzyskanie danych z uszkodzonego dysku SSD Usunęłam partycję systemową na laptopie. Uszkodzony dysk z laptopa, czy możliwy jest odzysk danych z dysku? . Zniknęła mi partycja na dysku. Nie widać partycji.Czy można naprawić dysk, który stuka ? Dysk wydaje dziwne dźwięki i nie widać go w windowsie.Linux ,dysk stuka (puka, piszczy) i nie uruchamia systemu. Stukający dysk. Czy da się naprawić ? Czy da się odzyskać ? Solid State Dysk nie działa, a komputer się nie uruchamia.Sformatowałem dysk w laptopie i co dalej.Sformatowałam dysk, jak przywrócić system linuks? Zdarzyło mi się sformatowanie dysku. Czy możliwe jest odzyskanie plików z dysku po formacie ? System nie wykrywa dysku Samsung. Niewidoczny dysk w linuksie. Czy dane są do odzyskania ? Z systemu zniknął dysk SEAGATE, czy można odzyskać? Usunęłam partycję. Czy możliwe jest odzyskanie partycji, która zniknęła z dysku ? odzyskiwanie danych z laptopa. odzyskiwanie danych z notebooka. Zapomniałem hasła (zapomniane hasło) dostępu do pliku. Przenośny dysk nie pokazuje się w systemie.Odzyskanie partycji dysku seagate 7200.8 (7200.9, 7200.10). Hasło na dysku nie mogę przypomnieć. Dysk zewnętrzny (dysk przenośny) nie widziany przez system (windows 98 nie widzi dysku zewnętrznego).Laptopowy dysk nie może się rozpędzić.Uszkodzenie dysku z laptopa.Niewidoczny dysk SSD.Niewidoczna partycja na dysku Western Digital.
Pendrive
Pendrive nie działa, przywrócenie plików. Windows 7 nie widzi pendrive (jest niewidoczny).Sformatowany pendrajw, czy można odzyskać pliki ? Usunięte pliki z pendrajwa, czy można je przywrócić ? Pendrive niewidoczny w windows. Pendrive widoczny, ale ma pojemność 0. Windows Vista prosi o włożenie dysku do stacji (brak dysku ?). Nie widać pendrive. Uszkodzony pendrive.
Poczta elektroniczna, komunikatory
Zniknęła poczta, nie widać żadnej skrzynki, żadnego konta pocztowego. Zapomniałam hasła do GG, Tlenu, WPkontakt, Messengera.
RAID
Czy można odzyskać macierz RAID (czy mozliwe jest odzyskanie danych z macierzy RAID)? Rozsypał się RAID na dyskach ES2. Czy można odzyskać dane ?
Płyty
Nie mogę odczytać płyty. System jej nie widzi, próbuje bezskutecznie ją otworzyć. Płyta z filmem z wesela nie jest widziana przez odtwarzacz? Czy można coś z tym zrobić ? Film z wakacji nie uruchamia się.
odzyskiwanie danych Gdańsk,Gdynia,Sopot,3miasto,Trójmiasto, Gdańska,Gdańsku,Sopotu,Sopocie,Gdyni.Jak odzyskać utracone dane?Odzyskanie z uszkodzonego dysku.Naprawa uszkodzonych plików,uszkodzonego pliku.Odzyskiwanie danych z karty pamięci,płyta cd,płyta dvd.Naprawienie uszkodzonego pliku divx,mp3,odzyskanie przywrócenie zdjęć, odzyskanie pliku z pracą magisterską,plik z pracą,dokument z pracą,odzyskanie partycji na dysku.Odzyskiwanie danych Warszawa. Data recovery inexpensive.Odzyskanie zdjęć z karty pamięci.Odzyskanie usuniętych zdjęć.Odzyskiwanie haseł.Odzyskanie danych z dysku. Odzyskiwanie danych z karty pamięci. Odzyskiwanie danych Gdańsk. Odzyskiwanie danych Gdynia. Odzyskiwanie danych.Wszelkie prawa zastrzeżone. daneODZYSKAJ.pl