przywracanie danych dysk zewnętrznych odzysk danych linux odzyskiwanie plików mac odzyskiwanie danych z karty sd odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku    
odzyskiwanie danych Gdynia, Sopot
 

 

Odzyskujemy dane z płyt nagrywanych na różnych urządzeniach: wszystkich kamerach, domowych i komputerowych nagrywarkach DVD.

Zwykle objawem uszkodzenia nośnika DVD/CD/innej płyty jest problem z przeglądaniem zawartości płyty, niemożność otwarcia plików, w przypadku plików video widoczne zakłócenia w obrazie lub brak obrazu/dźwięku).
Zwykle przyczyną takiego zachowania jest porysowanie/uszkodzenie powierzchni płyty lub degradacja powierzchni nośnika związana np. z wiekiem nośnika lub niewłaściwym przechowywaniem płyt (np. w miejscu nasłonecznionym).
Odzyskujemy niewidoczne pliki, sesje, uszkodzone filmy/pliki, niedostępne zdjęcia oraz inne dane.
Pomagamy odzyskać pliki w przypadku sformatowania płyty DVD lub częściowego nadpisania danych na płytach.
Naprawiamy pliki video lub graficzne, które nie są widziane przez urządzenie/system lub nie chcą się otwierać.
Jeśli macie Państwo problem z danymi prosimy o kontakt.


odzyskiwanie danych Gdynia, Gdańsk, Sopot


Najczęstsze problemy z kamerą, aparatem cyfrowym:
Problem z kartą pamięci.Skasowane zdjęcia. Jak odzyskać utracone pliki video? Skasowane pliki z filmami. Jak przywrócić po usunięciu z kosza? Niedziałająca karta pamięci, czy da się z niej coś odzyskać ? Nie mogę otworzyć zdjęcia, nie mogę otworzyć filmu.Aparat nic nie pokazuje, nie pokazuje żadnych zdjęć.Mam uszkodzone pliki.Chcę odzyskać plik z kamery. Czy możliwa jest naprawa pliku z filmem, uszkodzonego przez awarię kamery?Skasowałam zdjęcia,czy można odzyskać ? Usunąłem katalog z filmami, jak je odzyskać? Odzyskiwanie zdjęć.Czy możliwe jest odzyskanie danych nadpisanych, po sformatowaniu karty pamięci (skasowanych)? Uszkodzony plik video, nie moge otworzyć - naprawa pliku. Czy można go naprawić? Nie otwiera się plik .avi. Czy można go uratować ? Kamera nie działa. Po podłączeniu nie widać karty w systemie (jest niewidoczna).Sformatowany dysk w kamerze, czy można odzyskać pliki? Karta niewidoczna w windows. Karta widoczna, ale ma pojemność 0. Windows prosi o sformatowanie dysku (brak dysku ?). Uszkodzona karta pamięci odzyskanie danych. System pokazuje, że karta ma pojemność 0. Windows informuje, że trzeba sformatować kartę. Karta niesformatowana, brak pojemności, brak plików. Windows chce sformatować dysk. Komputer nie widzi karty pamięci. Odzyskiwanie danych z karty pamięci. Odzyskanie plików z karty xD. Utracone zdjęcia z karty. Uszkodzone zdjęcia na karcie. Zniknęły zdjęcia z kamery jak przywrócić. Sformatowana karta w aparacie, czy można coś odzyskać. odzyskiwanie danych z dysku, odzysk danych, Program do odzyskiwania nic nie znalazł. Program odzyskał minatury.