naprawa filmu movie recovery file recovery film mov uszkodzony plik    
odzyskanie pliku z filmem
 

Odzyskanie uszkodzonych plików video

Dosyć często w trakcie nagrywania filmu kamerą/aparatem wyładowuje się akumulator/bateria. W części takich przypadków, niedokończonego filmu nie można odtworzyć na domowym sprzęcie video ani na komputerze. Podobnie wygląda sytuacja podczas nagrywania filmów w aparatach cyfrowych, gdzie w niektórych modelach, wyłączenie aparatu podczas nagrywania (pomyłkowe naciśnięcie wyłącznika zamiast migawki) równiez prowadzi do takich konsekwencji. Czasami na nośniku nie ma nawet żadnego pliku ani śladu po nim. W sytuacji, gdy nie widać pliku, a chce się odzyskać dane, w żadnym wypadku nie można nic nagrywać na nośniku danych (karcie pamięci, dysku wewnętrznym urządzenia itp), ani go formatować.
Jeśli plik jest widoczny, nie próbować na nim "cudownego" oprogramowania, o ile nie zna się jego działania i użytkownik rozumie jego działanie.

Jeśli macie Państwo inny problem z danymi prosimy o kontakt.
Nie można otworzyć pliku nagranego kamerą.>


Najczęstsze problemy:
Nie mogę odtworzyć pliku nagranego kamerą cyfrową. W trakcie nagrywania filmu kamera się wyłączyła. Plik zajmuje klka GB, ale żaden program nie chce go otworzyć.
Nie widac pliku nagranego aparatem. Czy można go odzyskać ? odzyskiwanie danych z dysku, odzysk danych z katalogu.
Zniknęła partycja z danymi. Czy istnieje szansa na ich odzyskanie ? Odzyskiwanie danych Gdańsk. Odzyskiwanie danych Gdynia. Odzyskiwanie danych.